Patron GO

Aplikácia, s ktorou máte
svoje financie pod kontrolou

Majte svoje peniaze pod kontrolou, ušetrite stovky eur a získajte odmeny

Všetko máte pod kontrolou

Vďaka aplikácii máte prehľad o výhodnosti svojich služieb. Aplikácia odhalí, kde máte riziká a príležitosti a spolu to potom môžeme vyriešiť.

Nonstop servis 24/7

Kedykoľvek budete potrebovať, môžete sa so mnou spojiť v aplikácii. Keď napríklad budete potrebovať akútne pomôcť pri autonehode s poistením, napíšete mi cez Patróna a ja všetko vyriešim.

Všetko sa deje automaticky

Patrón pracuje keď iní spia a relaxujú. Zabezpečená kontrola a preverovanie výhodnosti či rizík prebieha neustále. Pokiaľ by sa blížil nejaký problém, aplikácia vás upozorní a spolu všetko včas vyriešime.

Všetky zmluvy v poriadku

S Patrónom máte istotu, že vám nič neutečie. Budete tak chránení pre všetky situácie. A k tomu ešte ušetríte stovky eur.

Odmena 10 eur pre vašich známych

Za každého známeho, ktorého pozvete do aplikácie, Vám dá Patron ďalších 10 eur. Váš známy ich pre štart v aplikácii dostane tiež.

Zistite viac o Patron GO

Radi vám všetko ukážeme, pomôžeme nastaviť a spolu tak zaistíme, že budete mať všetko pod kontrolou

Patron GO je prvá aplikácia, ktorá šetrí náklady domácnosti automaticky. Stráži vaše výdavky cez deň v noci. Je to totiž aplikácia, ktorá vás zbaví starostí o financie, zmluvy a poistky.

Každý chce mať pokoj, že má všetko správne nastavené. Prepojením sa s poradcom v aplikácii získate nielen pokoj, ale hlavne možnosť mať tak pomoc po ruke 24/7.

Príbeh z nedávnej doby ukázal, ako môže byť aplikácia nápomocná v ťažkých situáciách. Klient mal autonehodu a potreboval na mieste vyriešiť, aké má krytie a potreboval pomôcť s vybavením celej udalosti. Ozval sa poradcovi cez aplikáciu a počas niekoľkých desiatok minút všetko vyriešil.

Ako Patron GO funguje: